12 września 2010

# broszki # filcowanie na mokro

cd. FILCOWE KWIATY

12 września 2010
Miały być naszyjniki z kwiatami i filcowymi kulkami, ale po namyśle zrobiłam broszki. Kulki wykorzystam do czego innego. W broszkach elementy połączyłam na sucho igiełką. Można je przypiąć do wszystkiego.
 Mam nadzieję, że się spodobały:) tym, które je dostały.Jeszcze jeden kwiatek, chyba bratek. Pierwszy kwiatek ufilcowany przeze mnie na sucho!

 

7 komentarzy:

 1. Śliczne, chętnie taką bym nosiła :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajnie ci wychodzą. Mam pytanie jakiej wielkości używasz tych zapięć broszkowych (jakkolwiek one się fachowo nazywają ;D )? I czy jak np przypniesz do sweterka to ona tak ładnie się trzyma czy "dynda"? Bo chciałam sobie taką sobie zrobić tylko nie wiem czy to się dobrze nosi ;D

  OdpowiedzUsuń
 3. Hej.Dzieki!
  Akurat do tych broszek użyłam agrafek, takich średnich, bo założyłam, że dziewczyny będą je przypinały do grubszych rzeczy, a te fachowe przypinki są troszkę małe. Kwiatki ładnie leżą, nie wiszą dzięki tym filcowym pozakręcanym badylkom:)

  OdpowiedzUsuń
 4. prześliczne kwiaty ufilcowałaś!

  OdpowiedzUsuń
 5. ... kolejny raz zazdroszczę Pani i kolejny raz cieszę się, że mam takich sąsiadów w Augustowie. Pani dzieła pokazałam wszystkim w pracy, a przecież jeszcze jajek malowanych tutaj nie ma; zresztą moi znajomi to znają już Państwa z moich opowiadań.
  Na pewno aniołowie się cieszą z Pani talentu a szczególnie TEN jeden, no nie?
  ... we mnie chyba nie ma tego Coś, a jeśli gdzieś tam siedzi - to już na pewno nie zdąży wyjść ... i wychodzi, że... prawie trzeba nadal dawać pisanki. H.G.

  OdpowiedzUsuń
 6. Dzięki H.G. Miałam mokre oczy jak czytałam o Aniele, który się cieszy z moich prac, ale tak na pewno jest. A pisanki będą, inaczej nie może być.

  OdpowiedzUsuń
 7. Przecudne kwiaty.
  W bratku się zakochałam.

  OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz jest dla mnie motywacją do prowadzenia bloga. Dziekuję.

:)

:)

brązowy medal - Najlepsza praca roku 2011

brązowy medal - Najlepsza praca roku 2011
www.craftladies.org

Hobby, rękodzieło, nasza kreatywność

wyróżnienia