5 czerwca 2016

# dla dzieci # dom

dumna matka...

Tak jestem dumną matką. I z ogromną duma o tym piszę. 
Cieszy mnie każdy, nawet najmniejszy sukces moich dzieci. Kiedy one są szczęśliwe ja jestem szczęśliwa podwójnie. 
Każde z nich ma swoją pasję, a nawet kilka, ma  coś czemu poświęca swój wolny czas.
 Pauluch od dawna fotografuje. Nie zliczę już pewnie konkursów, w których wygrywała, tak o niej pisano podczas Konfrontacji Sztuki Kobiecej w Słupsku gdzie miała swoją wystawę ,,Kobiece nogi dookoła świata"
Paulina Przekop Ur. 1991 r, studentka PG. Amatorka fotografii. Laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Fotografii Otworkowej „Autokreacje” Bydgoszcz 2012, II miejsca 10 edycji „Paneuropean Photo Contest for Students: DISCOVER EUROPE”, II miejsca w ogólnopolskim konkursie „My Street Films” organizowanego w ramach 55 Krakowskiego Festiwalu Filmowego 2015, wielokrotna laureatka Konkursu Filmujemy Gdańsk organizowanego przez Euroschorts w ramach Festiwalu Krótkich Filmów Metrażowych (2012 - II miejsce, 2013 - wyróżnienie i 2014 - II miejsce), III Miejsca w konkursie „Zakochany Gdańsk”organizowanego przez UM Gdańsk, I miejsca w ogólnoświatowym konkursie „My Perfect Valentine’s Day” organizowanym przez PANDORA Jewelery. Liczne wyróżnienia na profilu @igersgdansk na Instagramie, publikacja fotografii w styczniowym numerze (2014) Świat Architektury. Miłośniczka kotów, obserwatorka świata przez obiektyw aparatu. 

Czytaj więcej: http://www.gp24.pl/kultura/art/9428960,zespol-singin-birds-w-filharmonii-xix-konfrontacje-sztuki-kobiecej-w-slupsku,id,t.html
Pękałam z dumy w Słupskiej Filharmonii:)


 A to już wróżnione zdjęcie wystawiane  w Gdańsku w Zielonej Bramie podczas Gdańskiej Nocy Muzeów i jego autorka:)


 Misiek od końca podstawówki pokochał gitarę. I przedwczoraj byłam na koncercie jego ekipy Milion Miles Of Water z okazji wydania ich pierwszej płyty. Płyta powstała dzięki Pracowni Zespołów Rockowych Pałacu Młodzieży w Gdańsku Tak tam o nich piszą:
 Pracownia Zespołów Rockowych zaprasza na koncert zespołu MILLION MILES OF WATER. 
Koncert będzie promował ich debiutancki album nagrany i wydany w Młodzieżowym Studiu Nagrań.  
Zespół Million Miles Of Water to powstałe w 2012 roku muzyczne trio prosto znad morza tworzące własne, unikalne kawałki. Starają się nie tkwić w formie, a wręcz przeciwnie – chcą pokazywać to, czego na scenie brakuje bawiąc się i eksperymentując z dźwiękami. Cechują ich energiczne i pomysłowe kawałki. 
 
Skład: 
Michał Przekop – gitara 
Patryk Dobrzyński – perkusja 
Ola Kwiatkowska - bas / wokal 

Takie mam zdolne dzieci i mam taką cichą nadzieję, że nie podcięliśmy im wychowując je skrzydeł i że polecą jeszcze baaardzo daleko i wysoko rozwijając swoje pasje:)

2 komentarze:

  1. Pięknie opisane latorośle,które są mi dobrze znane.

    OdpowiedzUsuń
  2. Wspaniałe pociechy, możesz być dumna :)

    OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz jest dla mnie motywacją do prowadzenia bloga. Dziekuję.

:)

:)

brązowy medal - Najlepsza praca roku 2011

brązowy medal - Najlepsza praca roku 2011
www.craftladies.org

Hobby, rękodzieło, nasza kreatywność

wyróżnienia