11 lutego 2020

# ceramika # coś z niczego

kolejne życie stołu...

Stół, który od jakiegoś czasu stał w piwnicy i  służył mi jako roboczy, zyskał kolejne oblicze i trafił z powrotem do kuchni. Nie wiem, które to jego życie, bo kiedy  przed ponad 20 laty wprowadziliśmy się - to już tu był i pewnie miał kilka żyć. Potem u nas, był szaro- różowy, szary , szary z białymi ozdobami, a teraz jest mozaikowy z czerwonymi nogami. Takie szaleństwo.Najtrudniej było wymierzyć środek.


  Mozaika, to taka ze sklepu budowlanego, tylko, że ja miałam inny zamysł...

 Pocięłam wszystko na kosteczki podzieliłam kolorami.


 I układanko, kosteczka, po kosteczce na klej do płytek, fugowanie i tadaaam . Jest!


 Zdradzę, ze to wersja nr 2, wersja nr 1 straciła życie kiedy była gotowa tak w 2/3 . Nie spodobała mi się, więc zdejmowałam płyteczki i fundowałam im mycie, by potem ułożyć je w wersję nr 2:)

6 komentarzy:

 1. No wow, mega wyszedł, niesamowity! Gratulacje

  OdpowiedzUsuń
 2. Rewelacyjna przemiana stołu!

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękny efekt. Bardzo lubię kleić tą mozaikę i bardzo często jej używam. Nie trzeba gilotyny ani piły i świetnie nadaje się na owale.

  OdpowiedzUsuń
 4. Genialny pomysł i wykonanie, sama czasem też odnawiam jakiś mebel i wiem jaka to radocha dać czemuś drugie życie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. If you're attempting to lose fat then you absolutely have to jump on this totally brand new custom keto meal plan diet.

  To design this service, certified nutritionists, fitness couches, and professional chefs united to develop keto meal plans that are useful, decent, price-efficient, and fun.

  Since their first launch in January 2019, hundreds of clients have already completely transformed their body and health with the benefits a proper keto meal plan diet can give.

  Speaking of benefits: in this link, you'll discover eight scientifically-certified ones provided by the keto meal plan diet.

  OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz jest dla mnie motywacją do prowadzenia bloga. Dziekuję.

:)

:)

brązowy medal - Najlepsza praca roku 2011

brązowy medal - Najlepsza praca roku 2011
www.craftladies.org

Hobby, rękodzieło, nasza kreatywność

wyróżnienia