27 lipca 2018

# dom # ozdoby

projektant wnętrz....Interior Designer

Lubię to robić, sprawia mi to dużo przyjemności. Tak mogę powiedzieć o zajęciu, które ostatnio pożarło mi sporo czasu.  Co robiłam?  ... Projektowałam i urządzałam wnętrze. 
Miałam do dyspozycji czyste mieszkanie w stanie deweloperskim, miałam je urządzić pod wynajem krótkoterminowy. Obrazki mieszkania same pojawiały mi się w głowie, widziałam je i szperałam szukałam, kupowałam zamawiałam, liczyłam płytki do łazienki, biegałam po meblowych, budowlanych i sieci, ale też malowałam (mapa na ścianie, krzesła), dziergałam ( mandale na narzucie i poduszkach), zbierałam patyczki na plaży, żeby z nich ułożyć obrazek do łazienki.  Tu też znalazły swoje miejsce stoliki ceramiczne z poprzednich postów. I powstało takie moje dopieszczone dzieło. Widzę kilka błędów (według mnie), ale jestem zadowolona z efektów swojej pracy. Nie żałuję czasu, który na to poświęciłam. A oto efekt:)


 I co wy na to, nadaję się na projektanta wnętrz ?
PS: Mieszkanie do wynajęcia na booking.
PS.2: Przed chwilą jedna osób przebywających w mieszkaniu pogratulowała urządzenia apartamentu. Dumna Ja:)

8 komentarzy:

 1. Fajnie Ci wyszło, jak pod wynajem, to dobrze wpasowałaś się w obecną modę na szarości ;P Czyli pewnie większości przypadnie do gustu :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Mieszkanie w TAKIM apartamencie to czysta przyjemność - taki bonus do urlopu :) Bardzo mi się podoba.

  OdpowiedzUsuń
 3. Według mnie tak pięknie Pani to zaprojektowała, że chętnie bym tam zamieszkała.

  OdpowiedzUsuń
 4. Wow to dopiero rękodzìeło dużych rozmiarów. Mieszkanko wyszło bardzo jasne i przytulne, kolorowe dodatki nadają fajnego charakteru. Bardzo mi się podoba, myśle że posypią Ci się kolejne propozycje.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja nie potrafiłam sama zaprojektować wnętrz, dlatego zleciłam do zadanie projektantowi wnętrz i nie żałuję, ponieważ wyszło genialnie ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Wow, ale genialnie urządzone mieszkanko. Ja chyba zdecyduje się na fachowca w tym zakresie, bo sama nie mam na to czasu no i cierpliwości :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Projektant wnętrz to bardzo ważna osoba, zwłaszcza gdy planujemy aranżacje mieszkania czy też domu, a kompletnie nie mamy na to pomysłu :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Oj tak, projektant wnętrz to genialny zawód. Dlatego też zdecydowałam się na pomoc takiego projektanta w aranżacji naszego domu i to był jeden z najlepszych pomysł na świecie !

  OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz jest dla mnie motywacją do prowadzenia bloga. Dziekuję.

:)

:)

brązowy medal - Najlepsza praca roku 2011

brązowy medal - Najlepsza praca roku 2011
www.craftladies.org

Hobby, rękodzieło, nasza kreatywność

wyróżnienia