23 lutego 2011

# ceramika # glina

chciałam być odważna...

23 lutego 2011
Odebrałam dziś wyszkliwioną, moją pierwszą misę. Wybaczcie ilość zdjęć, ale jestem z siebie dumna...


Jest jeszcze kubek, nie budzi już takiego mojego zachwytu, ale też pokażę , a co...
A tak w ogóle, poszłam dziś do fryzjera, do pani, którą poleciły mi koleżanki. I było tak... 
Siadłam, pani zmierzwiła mi kudły i padło pytanie - jest pani odważna? Ja, z dziarską miną, odpowiedziałam - tak!  Pani - To się cieszę, tyle włosów, odhodowane - to sobie porzeźbimy! I zaczęło się, nożyczki, nożyczuszki, jedna brzytwa, druga, a mi mina coraz bardziej rzedła. A włos ścielił się dookoła... Po dłuższej chwili odzyskałam oddech i zaczęłam na to, co robi ta pani, patrzeć innym okiem. Wytłumaczyłam sobie, ze zmieniam image i będę od dziś nowoczesna. Także jestem odważna i nowoczesna, i mam nowy image:)

7 komentarzy:

 1. najbardziehj podoba mi się kubek :) poważnie :) jest zakręcony i pozytywny :) cudny :) koniecznie pokaż nowy image :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Miska bardzo udana, ale zupełnie nie wiem, co chcesz od kubeczka. Wygląda fajnie i kształt ma interesujący. Tylko zdjęcia chciałabym lepsze, bo te zażółcenia nie pozwalają mi ocenić rzeczywistego koloru szkliw. Może jakaś drobna korekta w PS? Pięknie proszę :))
  A co do fryzury - ja chyba zawsze jestem odważna, bo mam sporo włosów, które w dodatku szybko rosną. Dlatego zawsze pozwalam fryzjerom na swobodę i jakoś dotąd nigdy sie nie załamywałam, filozoficznie stwierdzając: Odrosną :))

  OdpowiedzUsuń
 3. Plastusiu - zdjęcia takie sobie, ale strasznie szybko chciałam się pochwalić. Kubek - to szkliwo jogurt, kwiatki szare mysie, środki kwiatków - żółty mniszek. Środek kubka - transparentne. Micha - czekolada przetarta,a na to transparentne - to środek, na zewnątrz jakieś takie beżowe pryszczate trochę,ale nie pamiętam nazwy.( za tydzień mogę podać)
  Z włosami już się trochę zaprzyjaźniłam, także będzie dobrze:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Twoje dzieła są super ,ale bardzo jestem ciekawa efektu pracy fryzjera.Czy mogę prosić o zaspokojenie mojej ciekawości ?

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo ładnie i bardzo ciekawie sobie poczynasz z gliną.

  OdpowiedzUsuń
 6. I słusznie jesteś z siebie dumna, bo misa cudeńko. Kubek też mi się bardzo podoba. Ja bym zrobiła go raczej na wazon.

  OdpowiedzUsuń
 7. Misa rewelacyjna , kubeczek też niczego sobie

  OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz jest dla mnie motywacją do prowadzenia bloga. Dziekuję.

:)

:)

brązowy medal - Najlepsza praca roku 2011

brązowy medal - Najlepsza praca roku 2011
www.craftladies.org

Hobby, rękodzieło, nasza kreatywność

wyróżnienia